Features

We are the fastest, most personalized solution on the market, because we make it our mission to provide exactly what our customers need. See for yourself what makes our services the best in the business. 

Reģistri

Viegli kārtojami un ērti lietojami dokumentu, līgumu, aktu, tāmju un citu dokumentu reģistri.

Dokumentu sagataves

Dokumentu ātra izveide un ģenerēšana no sistēmas.

Datu meklēšana

Vienotā meklēšana visos dokumentu reģistros, meklēšana reģistros pēc jebkura lauka, meklēšana pievienoto dokumentu tekstos.

Intranets

Uzņēmuma ziņas, attēlu un video galerijas, kalendārs, personāla informācija, vadlīnijas un veidlapas.

Darbplūsmas

Ar dokumentiem var strādāt secīgi vai paralēli, saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes procesiem.

Atgādinājumi

Sistēma nodrošina iespēju definēt kontroles kritērijus un izsūtīt automātiskas e-pastu notifikācijas, tiklīdz kāds no kritērijiem izpildās.

Diskusijas

Darbinieki var diskutēt par jebkuru datu kartiņu vai dokumentu sistēmā.

Datu šifrēšana

Sistēma nodrošina iespēju šifrēt norādītos datu laukus un dokumentu datnes. Dati tiek saglabāti serverī jau šifrētā veidā. Pat servera administratoriem nav piekļuve šifrētai informācijai.

Vienota darba vide

Integrācija gan ar Open Office, gan Microsoft Office lietojumprogrammām, saglabājot dokumentus uzreiz sistēmā.

Our Promise

Ar Mindwo dokumentu vadības sistēmu ir iespējams automatizēt uzņēmumu un organizāciju biznesa procesus. Mūsu klienti strādā ar Mindwo risinājumiem jau vairāk kā 15 gadus. Tā kā Mindwo ir veidots ar atvērtā koda tehnoloģijām - mēs varam izstrādāt un pielāgot sistēmu elastīgi atbilstoši Jūsu prasībām.

Take Your Business To The Next Level.

Our services are designed to amplify your business’s operations, team, and culture to promote exponential levels of success, profits, and growth. Would NOW be a good time to upgrade your business? 

Sign Up